galerie - Poděbradský útulek Haryk

Potřebujeme i vaši pomoc
Potřebujeme i vaši pomoc
PODPOŘTE NÁS
Přejít na obsah
VYBERTE SI KAMARÁDA
Více fotografií a informací na našem


ARON
Zhruba 7 letý kastrovaný kříženec beucerona. Je hodný a čistotný.
Aronek doposud neměl příliš dobré podmínky pro krásný život. K neznámým lidem je zpočátku nedůvěřivý. Užívá si každou procházku, kterou nikdy neměl. Rád jezdí autem. Určitě není vhodný k jinému psovi, ale k fenkám je přátelský. Je vhodný k domu se zahradou.
723 546 055MIKY
Miky je 1 roční kříženec retrívra. Je stále velmi veselý a mazlivý. Ač jízdu autem nikdy moc nepoznal, zvládá ji na jedničku. Je to velký labužník pohybu a vycházek, kdy musí stihnout všechno přečíst. Není vhodný k jiným psům ani domácím zvířatům. Miky je vhodný pouze do bytu nebo k domu se zahradou, ale opravdu s vysokými ploty. Doposud nežil v hezkých podmínkách a misku nikdy příliš plnou neměl, a tak by si nyní zasloužil pravý opak – milující rodinu, pohlazení, pohyb, teplo domova a plnou mističku.
 723 546 055

_______________________________________________________________________________________________________________________


ERCHÁN
Erchán 4,5 letý anatolský pastevecký pes s PP hledá domov se zkušeným páníčkem. Je výborný hlídač, miluje vycházky, je čistotný a nic neničí. Zpočátku budí hrůzu, ale po získání důvěry je pohodový a poslušný. Nový majitel nemůže očekávat mazlivého rodinného medvídka, ale pejska, který potřebuje velký prostor a nějaký režim. Je vhodný spíše pro jednoho člověka, kterého bude uznávat a chránit. Hledáme pro Erchána pouze takový domov, kde mají zkušenosti s pastevci. V budoucnu ho ještě čeká veterina.
 723 546 055


BELA
7 leté Belince život zatím moc nepřeje. Jde z ruky do ruky a přitom se ničím neprovinila. Jeden páníček jí zemřel a jiní o ni přišli díky svým činům. Belinka je velmi milá, přátelská a společenská fenka, která vždy miluje svého pána, vycházky a stejně tak odpočinek na gauči. Po seznámení je snášenlivá se psy. K jiným domácím zvířatům není vhodná nebo musí být dostatečně zabezpečeni. Je vhodná k domku se zahradou, ale s přístupem dovnitř. Pro Belinku hledáme už stálý domov, aby se již nikdy nemusela stěhovat. 723 546 055


_______________________________________________________________________________________________________________________Fešák HUBERT 🙂
Asi 6 letý kastrovaný kříženec střední velikosti jménem Hubert je velmi milý společník. Má moc rád vycházky, válení v trávě a cachtání ve vodě. Je hodný, mazlivý, čistotný a občas trochu ukecaný. Miluje jízdu autem. Při každé vycházce se mi zastaví u auta a čeká, že zase podnikneme Hubertovu jízdu 🙂. Je vhodný k domku se zahradou s přístupem dovnitř, aby mohl být pořád se svým páníčkem, protože má rád společnost a rád vám bude pořád v patách . Klidně může mít po svém boku i psí společnici. Je vhodný spíše k ženě, ale po seznámení si zvykne i na muže.
723 546 055

_______________________________________________________________________________________________________________________

MAX
Max je asi 6 letý kříženec německého ovčáka a Akity inu. Je kastrovaný, čistotný, zvyklý žít v bytě, snášenlivý s fenami, mazlivý, rád se nechá hladit na bříšku, ale zároveň je svéhlavý. Umí povel SEDNI a hrozně rád jezdí v autě. Už jako malé štěně žil v útulku v Praze. Prošel rukama několika majitelů, ale pokaždé byl vrácen ze stejného důvodu – napadení. Nyní měl být utracen, a tak jsme byly osloveny, zda bychom mu u nás nedali šanci…
Pro Maxe hledáme člověka se zkušenostmi s trochu problémovější povahou psa, který bude částečně tolerovat jeho osobnost, ale zároveň mu nastaví jasné hranice.
723 546 055

_______________________________________________________________________________________________________________________


LUKAS
Skoro 2 letý Lukas je kastrovaný kříženec střední velikosti. Je to veselý a akční pejsek, co se moc rád mazlí. Je trochu temperamentnější a má rád pohyb. Je vhodný pro aktivnější lidi k domu se zahradou s přístupem dovnitř, ale i do bytu. Je čistotný. Je snášenlivý s fenami, ale je třeba se s nimi nejprve seznámit. Je vhodný spíše pro jednoho člověka nebo rodinu raději bez dětí. Je to výborný hlídač.
723 546 055

_______________________________________________________________________________________________________________________

REX
Další krasavec z řad plemene Německý ovčák. Jmenuje se Rexík a v květnu mu bylo 5 let. Je statný a temperamentní, ale pokud mu poskytnete dostatek pohybu a vyžití, zklidní se. Má moc rád vycházky, mazlení, aportování, koulení míčů a jízdu autem. Je kastrovaný, hodný, čistotný a společenský, avšak jiné pejsky nemusí. Je vhodný k domu se zahradou. 
723 546 055

Pro více informací nás kontaktujte
Adresa
Na Hrázi 221 (U fotbalového stadionu)
290 01  Poděbrady
Email
utulekharyk@seznam.cz
Telefon
+420 732 906 580
+420 732 546 055
Sponzoři
Návrat na obsah